Kadangi sėkmingai eina į pabaigą mūsų ir VA Caritas bei Palaimintojo J.Matulaičio šeimos pagalbos centro projektas socialiniams darbuotojams – kam įdomu – Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos paprojektis Nr. CH-5-FM-1/80 „Asmeninio augimo ir profesionalumo vystymo programa Vilniaus neformalaus NVO forumo socialiniams darbuotojams“, planuojame baigiamąją konferenciją.

Konferenciją dėsningai pavadinom „Be prieštarų: profesionalus socialinis darbas karitatyvinėse NVO“, kadangi projekto metu išryškėjo profesionalaus socialinio darbo ir krikščioniškojo pašaukimo galimo sąsajos. Šalia to išryškėjo ir kitų profesionalioms socialinėms darbuotojoms reikšmingų ir dileminių temų – pačių darbuotojų saugumas darbo vietoje, socialinis vartojimas ir kt. Šios temos, kaip ir projekto eiga bei pasiekimai bus plačiau pristatyti minėtoje konferencijoje.

Konferencija vyks 2014 kovo 6 d., 10.00, Vilniuje, viešbutyje „Panorama“. Jei smalsu, reikia parašyti žinutę į konferencija@kitokieprojektai.net

Kvietimas į konferenciją